Claire Corlett

Fish Food, Fish Tanks, and More
Smoked Salmon Recipe – How to Smoke Salmon Somon Füme Tarifi Somon balığı nasıl yapılır KESPİŞİRYE

Smoked Salmon Recipe – How to Smoke Salmon Somon Füme Tarifi Somon balığı nasıl yapılır KESPİŞİRYE


31 comments on “Smoked Salmon Recipe – How to Smoke Salmon Somon Füme Tarifi Somon balığı nasıl yapılır KESPİŞİRYE

 1. Dur recebim yemeğe çikacam birazdan açık birakayim videoyu reklam oynasin.sonra seyrederim..seyretmeden eline sağlık diyeyim.😂 ne yaptiysan olmuştur..

 2. Eline sağlık cok güzel olmuş.esmer şeker sart mı acaba.firindada yapmaya niyetim var derisine gerek olmaz sanirsam firinda yapınca.kolay gelsin

 3. Eline yüreğine sağlık şefim. Güzel bir video.Hindi fümede ki gibi duman için ateşe meşe odunu koysaydın nasıl olurdu acaba ? Selamlar.

 4. Somonun en güzel tarafı yağlı olması. Özellikle ızgara da pişirdiğiniz de inanılmaz lezzetli oluyor. Benim merak ettiğim bu dinlendirme de o balığın yağı gittimi yoksa duruyormu. Şayet yağ kalmadı ise pişirdiğiniz de kuru olacaktır. Buda bence somona hakaret olur.

 5. bu işi aşkla yaptığın öyle belli ki abi ilk başlarda suat abide böyleydi adam takipçi arttırınca işi reklama dönüştürdü umarım sen kendini bozmassın suat abinin videolarında samimiyetten eser bulamıyorum artık sadece nufuslu iyi iş ve mevki sahibi kaliteli giyinen ve yaşayan komşularıyla selamlaşanlar gibi youtubede kim var gençler öğrenciler sadece onlara yemek ısmarlaması bile ne kadar samimiyetten uzak olduğunun bir göstergesi öğrenci adam dediğin mesleğini eline almasına bir adım kalmış kendi evini kiralayıp iyi kötü desteklerle ek işlerle yaşayan kişidir sen gitsene çöplerden karton kağıt toplayan yetim öksüz çocuklara iftar ver ama onlarda telefon tablet yokki lim takipçi kasacak neyse kimse maskesini sonsuza dek taşıyamaz abi flato çıkarışından , fümelemene bu işi aşkla yaptığın çok belli umarım kendini bozmassın…

 6. Tüm videolarindaki o tadım anini çok doğal bir şekilde vermen harika. Sanki seninle beraber tadım yapiyormuş gibi hissediyorum :)) Ellerine sağlık.

 7. HEY SENDE MUTLAKA BU VİDEOYU İZLERKEN ABONE OLMADIN Bİ DAKKADA VİDEOYU DURDURUP ABONE OLUP VİDEOLARDAN HABERDAR OLMAL İÇİN ZİLE BASMAYI İHMAL ETME ABİMİZ DAHA İYİ YERLERİ HAK EDİYOR …

 8. Looks delicious! Hope you use wild salmon, much healthier than farmed salmon. Norwegian farmed salmon is the most toxic food in the world. It increases the risk for miscarriages, cancer and strokes. https://youtu.be/RYYf8cLUV5E

 9. Ellerine sağlık abi. Mangalda közü sola ve sağa birlikte koysan da etlerin yerlerini değişirmekle uğraşmasan bir farklılık olur mu ? bu tarz vidyolarımda hep o değiştirme yerine taktım galiba :))

 10. üstad öncelikle eline sağlık fakat yaptığın somon füme değil somon ızgara demek daha doğru olur balığı çektirdikten sonrasında fümeyle alakası kalmıyor iş ızgaraya dönüşüyor yine de eline sağlık bir dahakine sekerle beraber portakal suyu da ilave edersen ve rendelenmiş portakal kabuğu lezzetde daha farklı olacağını belirtmek isterim …. saygılarımla .

 11. Somun füme değilki bu. Bildiğin yavaş pişirme. Füme olması için islenmesi lazım. Ve bu kadar fazla pişirilmez.

 12. Arkadasım. Neden kendinizi zorlayıp insanlara yanlış bilgi veriyorsunuz herkez chef olacak diye kanun mu var. Yapmayın la alla alla önce zaten balıgı porsıyonlamıs almışsın madem video cekeceksin yarım fileyo al paraya kıy beyaz yerleri temizle.. sonraya gelelelim balıgın sıkılasmasını sağlıyor dediğin işlem ( salamura) gravlaks yaptın balıgı 12 saat de yenecek hale gelıyor geldi de. Sonra bok ettin işi aldın içinde kömür olan köz olan mangala koydun. Bilmiyor san aç izle Avrupa nasıl yapıyor. O mangala köz yerine talaş ve bol bol duman basacaksın :)) sen video adını değiş fırında gravlaks pişirme yaz 🙂 salak biri alıp balığı piç etmesin. ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *